Am comandat niște cercei și clame ptr strâns părul.
Sunt produse foarte drăguțe, frumos împachetate, au fost trimise rapid și am primit foarte multe cadouri de la ei, pe lângă produsele cumpărate de mine.
Ii recomand cu tot dragul
Cerceii superbi. prețul ok, livrare prompta.
Am primit și un cadou foarte consistent, cu accesorii ptr par.
Recomand.
O minune de colier atat de gingas, m-am indragostit de el! Nu ma asteptam sa imi placa atat de mult. Unde mai pui ca vine ambalat intr-un mod deosebit, insotit cu un gand bun transmis de catre echipa Rossetti .
Sunt foarte placut impresionata de calitate, de grija fata de client.
Va multumesc!
Puține sunt magazinele care știu să își păstreze clienții. Voi ați reușit. Pentru calitatea produselor, pentru corectitudinea preturilor, pentru generozitatea surprizei ce a însoțit comanda (nu una foarte mare), pentru simplul și elegantul gest de a însoți cumpărăturile cu un gând bun, scris de mână pe un cartonaș. Cam asa se fac lucrurile când ești 'altceva'. Aveam nevoie de 'altceva'. Va mulțumesc, Rosetti!🍀💐♥️🙏✨️
Revin la review.ul anterior cu o completare: am descoperit ca esarfa este dubla de fapt și devine rotundă/circulară, asa cum am crezut de la bun început ca este. Da, acum merita punctaj maxim și revin cu o noua comandă. Mulțumesc!
SINT MINUNATI , FINITI, ELEGANTI SI APRECIATI DE PERSOANA CA I-A PRIMIT CADOU !
Buna ziua,
produsele dvs. sunt foarte frumoase, cu buna calitate, cu preturi f.bune.
Si dupa cum am scris si data trecuta: cadoul primit face totul si mai si.
Va doresc multa sanatate si multi clienti in continuare.
E.Benk
Am primit cerceii, sunt exact ca în poze. Au ajuns repede.
Sunt mulțumită, nu este prima data când comand.
Am devenit fană a acestui site care promovează și vinde produse de foarte bună calitate.
Eșarfa este superbă atât ca model cât și cromatic. O voi purta vara și chiar și primăvara cu foarte mare plăcere. Totodată mulțumesc pentru modalitatea de ambalare, pentru cartea de vizită scrisă de mână și pentru micile cadouri primite ca bonus la comandă !
Cerceii sunt realmente superbi, ușori, culoare excepțională. Am găsit cerceii potriviți pt o ie tradițională albă cu flori roșii și negre! Mulțumesc pt cartea de vizită scrisă de mână!
Va multumesc tare mult cadoul primit de la Dvs! Inca nu am primit niciodata de la nici o firma atat de mult si frumos.
Un weekend fine sa aveti!
E.B.