Colecție: Colecția Nouă De Coliere
Nu s-au găsit produse
Folosește mai puține filtre sau elimină-le pe toate
Let customers speak for us
from 250 reviewsO minune de colier atat de gingas, m-am indragostit de el! Nu ma asteptam sa imi placa atat de mult. Unde mai pui ca vine ambalat intr-un mod deosebit, insotit cu un gand bun transmis de catre echipa Rossetti .
Sunt foarte placut impresionata de calitate, de grija fata de client.
Va multumesc!
Cercei foarte frumosi si de calitate.
Puține sunt magazinele care știu să își păstreze clienții. Voi ați reușit. Pentru calitatea produselor, pentru corectitudinea preturilor, pentru generozitatea surprizei ce a însoțit comanda (nu una foarte mare), pentru simplul și elegantul gest de a însoți cumpărăturile cu un gând bun, scris de mână pe un cartonaș. Cam asa se fac lucrurile când ești 'altceva'. Aveam nevoie de 'altceva'. Va mulțumesc, Rosetti!🍀💐♥️🙏✨️
Revin la review.ul anterior cu o completare: am descoperit ca esarfa este dubla de fapt și devine rotundă/circulară, asa cum am crezut de la bun început ca este. Da, acum merita punctaj maxim și revin cu o noua comandă. Mulțumesc!
SINT MINUNATI , FINITI, ELEGANTI SI APRECIATI DE PERSOANA CA I-A PRIMIT CADOU !
Buna ziua,
produsele dvs. sunt foarte frumoase, cu buna calitate, cu preturi f.bune.
Si dupa cum am scris si data trecuta: cadoul primit face totul si mai si.
Va doresc multa sanatate si multi clienti in continuare.
E.Benk
Sunt foarte mulțumită , cumpąrați cu încredere, merită! Respect pentru echipa Rosetti !
Sunt foarte mulțumita
Mulțumesc
Un produs frumos, fabricat cu grijă și comod de purtat
Am primit cerceii, sunt exact ca în poze. Au ajuns repede.
Sunt mulțumită, nu este prima data când comand.
Am primit coletul si este superb acest inel
Agrafele sunt frumoase merg și pentru persoanele cu păr mai puțin bogat !
Multumita de calitatea produselor si serviciilor.Recomand!
Am devenit fană a acestui site care promovează și vinde produse de foarte bună calitate.
Eșarfa este superbă atât ca model cât și cromatic. O voi purta vara și chiar și primăvara cu foarte mare plăcere. Totodată mulțumesc pentru modalitatea de ambalare, pentru cartea de vizită scrisă de mână și pentru micile cadouri primite ca bonus la comandă !